Opinie

Zapraszam do wyrażania opinii na temat świadczonych przeze mnie usług.

Można to zrobić jedynie przez wysłanie do mnie maila z treścią opinii. Ze względu na notoryczny i wyjątkowo intensywny spam zablokowałem możliwość napisania opinii w formie komentarza.

Polecam Wszystkim zabiegi fizjoterapeutyczne u tego specjalisty!!!!! Bardzo długo dokuczał mi ból mostka. Lekarze byli bezradni wobec mojego cierpienia. Oprócz leków przeciwbólowych i masaży pleców, nie mogli mi nic zaoferować. Z tym problemem niejednokrotnie byłem u różnych fizjoterapeutów, jednak żaden z nich nie był w stanie zidentyfikować przyczyny bólu i go zwalczyć. Pan Aleksander Kosendiak jako JEDYNY zorientował się co jest przyczyną bólu i już po pierwszym spotkaniu poczułem ulgę. Gorąco polecam terapię manualną wszystkim pacjentom z jakimikolwiek dolegliwościami bólowymi w wykonaniu Pana Aleksandra Kosendiaka, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to WYBITNYM SPECJALISTĄ W SWOIM FACHU.
Tomasz N.
Szczerze polecam. W tej chwili jestem po dwóch zabiegach na kręgosłupie szyjnym, z nawracającymi wciąż dolegliwościami. Mam za sobą kilkuletnią drogę rehabilitacji. Kilku terapeutów, których odwiedziłam, nie znalazło sposobu, aby mi pomóc albo nie chcieli się podjąć terapii. Pan Aleksander dokładnie diagnozuje dysfunkcję, pewnie i bez lęku. Zleca świetnie dobrane ćwiczenia, które systematycznie wykonywane przynoszą ulgę w bólu i pozwalają na codzienne funkcjonowanie. Specjalista wysokiej klasy. Bardzo zaangażowany podczas zabiegu. Cierpliwie odpowiada na pytania. Po dwóch wizytach odczułam bardzo dużą ulgę. Naprawdę polecam!
M. K.
Fantastyczny specjalista ze znakomitym podejściem do pacjenta. Mówi jasno i zrozumiale o dolegliwościach, stawiające realistyczne cele pacjentowi. Poświęca dużo czasu na diagnostykę schorzenia, a następnie w pełni angażuje swoją osobę, by pomóc pacjentowi wrócić do PEŁNEJ sprawności. Moim zdaniem na temat rehabilitacji wie dużo więcej niż lekarze ortopedzi, z którymi miałam do czynienia. Mój zwichnięty bark w trzy miesiące został przywrócony do PEŁNEJ sprawności – lekarze obstawiali od 50 do 80 procent ruchomości . Pan Aleksander przywrócił ruchomość w prawie 100%. Polecam!
Kasia
Pan Aleksander to doskonały specjalista oraz fachowiec, który posiada ogromną wiedzę, jednak nie szczyci się tam i jest skromny. W tych czasach rzadko spotykane połączenie. Serdecznie polecam, gdyż sam zgłaszałem się z niejednym problemem i zawsze znajdowało się rozwiązanie i po 1 czy 2 spotkaniach nagle ból znikał! Serdecznie Polecam!!!!!
Bartosz
Jest profesjonalista w swoim fachu . Pomógł mi już trzy razy w różnych dolegliwościach. Stawia szybka i trafną diagnozę , zadaje pomocne ćwiczenia. Polecam wszystkim z kontuzjami oraz z dolegliwościami bólowymi.
Małgosia M.
Znakomity specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta. Wysoka kultura osobista. Natychmiastowa diagnoza, doraźna skuteczna pomoc, ponadto ćwiczenia profilaktyczne!. Szczerze polecam !!!
Zuzia G.
Bardzo fachowe i rzetelne podejście, z całą pewnością w 100 % POLECAM
Kamil N.
Wykonał czary i znowu działam! Pierwszy raz skorzystałem z pomocy profesjonalisty ale już wiem że warto, bo dlaczego mam się męczyć?
Andrzej D.
Nie ma co się męczyć tylko od razu się umówić 😉 jak ręką odjął 🙂 Polecam!
Piotr H.

13 comments on “Opinie

 1. Marcin K. pisze:

  Absolutnie polecam! Ból przeciążeniowy kolana miał mnie wykluczyć z ważnego startu w półmaratonie. Wizyta u p. Aleksandra, dokładny wywiad, masaż, rozciąganie i przede wszystkim polecenie adekwatnych ćwiczeń do samodzielnej pracy postawiły mnie na nogi.

  1. Aleksander Kosendiak pisze:

   Ćwiczenia zadawane do domu dla pacjenta to standard. Dziękuję.

 2. Tomek pisze:

  Uwaga!!!!
  Polecam Alka wszystkim!!!Jest mistrzem!!!!
  Z wieloletnim chronicznym bolem ramienia i plecow trafilem do Alka, polecanego przez znajomych.
  Juz po czterech zabiegach bol zniknal.Uwazam ze jest jednym z najleprzych fachwcow we Wroclawiu.
  Jestem bardzo zadowolony z uslug Mistrza Alka!!!!

  1. Aleksander Kosendiak pisze:

   Dziękuję Tomku za miłe słowo i cieszę się, że mogłem pomóc. No tak, tam daleko w Ameryce nie ma polskich znaków:)

 3. Krzysztof T. pisze:

  Duże kompetencje i ogromna wiedza pana Aleksandra przywróciły mój staw skokowy do pełnej sprawności. Pierwsza wizyta zaczęła się od szczegółowego wywiadu, a następnie terapii. Według mnie pan Aleksander to nie tylko świetny fizjoterapeuta, ale także wspaniały człowiek stawiający również na dobry kontakt z pacjentem. Najważniejsze jednak jest to, że z każdą wizytą ból był mniejszy, a zakres ruchów co raz większy ( zadania domowe też zrobiły swoje 🙂 ). Cieszę się, że mój staw skokowy trafił w tak profesjonalne ręce. Jeszcze w tym roku planuje wrócić do treningów piłki nożnej. Dziękuję Panie Aleksandrze! 🙂

  1. Aleksander Kosendiak pisze:

   Powodzenia na boisku, pozdrawiam.

 4. Rodzice Ani pisze:

  Do Pana Aleksandra trafilismy z naszą córka(10 lat) z polecenia innego fizjoterapeuty. Mieliśmy trudną i pilną sytuację. Dziecko upadło i po dwoch wizytach u oprtopedów mielismy złe diagnozy, że to tylko obicie (zrobione RTG i USG) – objawy wskazywaly jednak, że coś jest nie tak. Pan Aleksander poprzez różne testy wykazał że sprawa jest bardziej skomplikowana i poradził wykonac MRI. Dodatkowo okazał daleko idące wsparcie i zainteresowanie pomocą w czasie wolnym od pracy. Po badaniu MRI okazało się, że dziecko ma bardzo nietypowe podwójne złamanie w panewce barku i kosci ramienia. Pan Aleksander zalecił odpowiednie ćwiczenia i pomógł nam w rehabilitacji. Dzieki zaangażowaniu Pana Aleksandra i jego profesjonalnemu podejsciu moglismy pomóc dziecku we właściwy sposób i przywrócić pełną funkcjonalość ręki. Polecam

 5. Rafał pisze:

  Łokieć jest jak nowy! Dziękuję serdecznie za sprawną i w pełni profesjonalną pomoc! Mogę spokojnie wracać do pisania habilitacji. To niby drobiazg, ale bardzo skutecznie zatruwał mi życie przez ponad pół roku. Niepotrzebnie tak długo zwlekałem z wizytą. Wystarczyło jedno spotkanie i wszystko jest jak w najlepszym porządku. Dzięki Alkowi wiem też, jakich błędów unikać w przyszłości i na co zwrócić uwagę podczas pracy przy komputerze.

  1. Aleksander Kosendiak pisze:

   Dziękuję Rafał, dodam od siebie, że nie jest to tzw. “złota rada” czyli zalecam mniej siedzieć przy komputerze.

 6. Ula pisze:

  Każdemu mogę polecić wizytę u Pana Alka. Pomagał mi zarówno w poważniejszych kontuzjach, jak i w tych mniej groźnych. Mam do niego pełne zaufanie. Po urazie odcinka szyjnego kręgosłupa, gdy z bólu nie mogłam zginać szyi w żadną stronę, w trakcie wizyty Pan Alek przywrócił mi prawie pełny zakres zgięcia w przód i w tył (bezbolesny!) i zalecił ćwiczenia, dzieki którym z dnia na dzień odczuwałam poprawę. Po paru wizytach miałam już lepsza ruchomość w szyi, niż przed tym urazem. Od tamtej pory zaczęłam bardziej dbać o kręgosłup szyjny i nie mam już żadnych dolegliwości.

  1. Aleksander Kosendiak pisze:

   Kręgosłup szyjny to chyba poważniejsza kontuzja? :). Życzę udanych treningów bez kontuzji.

 7. Przemek pisze:

  Bardzo bardzo polecam!!!! Trafiłem do Alka po 4 miesiącach rehabilitacji u “najlepszych” fizjoterapeutów ( było ich trzech) we Wrocławiu. Kontuzja szyi i barku i 4 miesiące przerwy w treningach(siłownia),nawet bieganie sprawiało mi ból. Alek postawił mnie na nogi! Jest mega profesjonalistą i posiada ogromna wiedzę, dodatkowo słucha pacjenta i zadaje ćwiczenia do samodzielnej pracy, co moim
  zdaniem stanowi klucz do sukcesu. Po kilku tygodniach stopniowy powrót do treningów a po 2 miesiącach ćwiczę już z pełnymi obciążeniami! Dla mnie Alek jest mistrzem!!!!! Wybitny specjalista, moim zdaniem najlepszy we Wrocławiu! Dodam jeszcze ze wątpiłem już w mój powrót na sale, na szczęście trafiłem do Alka! Jeszcze raz gorąco polecam!!!!!!!!

  1. Aleksander Kosendiak pisze:

   “Nie porzucaj nadzieję jakoć się kolwiek dzieje” jak mawiał wieszcz:). Przemek, w ping ponga też warto pograć.

Comments are closed.

Copyright Aleksander Kosendiak